O firmie
FORUM Niezależni Doradcy Finansowi jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, której zadaniem jest budowanie bezpieczeństwa finansowego naszych Klientów.


Zatrudniamy przeszkolonych i wyselekcjonowanych specjalistów, którzy w oparciu o indywidualną analizę Klienta przygotują dla niego starannie dobrany plan finansowy, wykorzystując produkty i usługi finansowe dostępne na rynku polskim. Nie lobbujemy na korzyść żadnej instytucji (banku, grupy kapitałowej, ubezpieczyciela). Dlatego też, spośród wielu rozwiązań ochronnych i inwestycyjnych oraz ofert kredytowych, wybieramy takie, które odpowiadają potrzebom i możliwościom naszych potencjalnych Klientów.

Dużą część uwagi skupiamy na jakość obsługi naszego Klienta. Aby zapewnić wygodę i oszczędność czasu, nasi doradcy dostępni są w terminie i miejscu wyznaczonym przez naszych Klientów. W trakcie spotkania nasi Klienci nie tylko mogą zbudować dla siebie nowe rozwiązanie, ale także mają możliwość oceny atrakcyjności swoich dotychczasowych zawartych umów ubezpieczenia, kredytowych oraz planów inwestycyjnych w stosunku do tego, co oferują im nasi specjaliści. Często okazuje się, że poprzez optymalne planowanie finansowe, jest możliwość odniesienia wymiernych korzyści w postaci znacznych oszczędności w budżecie rodzinnym. Dodatkowo w oparciu o stabilne, długofalowe relacje, zapewniamy profesjonalny serwis, polegający na modyfikacji planu finansowego Klienta do zmieniających się w czasie jego potrzeb. Dzięki współpracy z naszą firmą, nasi Klienci mają możliwość uzyskania bezpłatnej pomocy prawnej w razie, gdy towarzystwa ubezpieczeń nie chcą wypłacić należnego im świadczenia.

Tak jak naszym dotychczasowym Klientom, tak i Tobie dajemy możliwość świadomego i przemyślanego podejmowania decyzji finansowych i stania się świadomym konsumentem rynku finansowego.