Ubezpieczenia mieszkań i domów

Czy jesteś w stanie zrozumieć tych, ktorym powodź odebrała nie tylko dach nad głową, ale i ludzką godność? Możesz wyobrazić sobie dramat rodziny, ktorej pożar strawił dobytek całego życia i nadzieję na jakąkolwiek przyszłość? A czy wierzysz tym, ktorzy twierdzą, że gdy skradziono im pamiątki przekazywane z pokolenia na pokolenie, pozbawiono ich także części rodzinnej historii? W ciągu zaledwie kilkunastu minut możesz utracić wszystko, co zdobywałeś przez lata. Ubezpieczając to, bez czego trudno będzie Ci się obyć, zyskujesz gwarancję, że otrzymasz środki, ktore pomogą Ci sfinansować zakup mieszkania, jego remont czy kupno niezbędnego wyposażenia. Ponadto masz świadomość, że zawsze masz gdzie powrócić.

Pakiet rozwiązań ochronnych FORUM NDF dla mieszkań i domów  to kompleksowe ubezpieczenie skierowane do właścicieli lokali mieszkalnych, budynków mieszkalnych, pomieszczeń przynależnych, budowli oraz obiektów małej architektury, a także elementów stałych, ruchomości domowych, mienia specjalnego, gotówki, szyb i przedmiotów szklanych oraz domu w budowie.

W ramach tego samego ubezpieczenia chronisz też ukochanego zwierzaka, roślinność w ogrodzie czy ubezpieczasz siebie na wypadek rozboju.

 

Doradca FORUM NDF pomoże Ci:

  • dowiedzieć się więcej na temat od jakich ryzyk Twój majątek może być chroniony
  • wskazać wszystkie korzyści finansowe, ubezpieczając swój majątek pakietowo
  • obiektywnie dopasować odpowiedni program majątkowy do Twoich oczekiwań
  • powypełniać wnioski i niezbędne formularze